Moje miejsca

 • Scopelos

  Scopelos

  Scopelos to najpiękniejsze miejsce na ziemi jakie udało mi się dotąd odwiedzić i które zapadło głęboko w moim sercu. Kręte uliczki z uroczymi knajpkami, wygrzewające się leniwe koty, piękne krajobrazy ale przede wszystkim najmilsi na świecie ludzie - zawsze uśmiechnięci, życzliwi i zadowoleni.

  I love you Scopelos people and I miss you :-)

 • Katowice

  Katowice

  Katowice to miasto, które od paru lat zdarza mi się odwiedzać dosyć regularnie. Przeplata się tutaj kilka stylów: stare kopalnie i zabytkowe dzielnice, budynki z czasów PRLu i nowoczesna architektura. Wszystko ciekawie przemyślane i rozplanowane.  Zdjęcia powstały podczas moich pierwszych podróży, więc odzwierciedlają moje pierwsze wrażenie w czasie pobytu w tym mieście.

 • Kraków

  Kraków

  Kraków to miasto, które darzę szczególnym sentymentem. Zabytkowa architektura, spotkania ze sztuką i jedyny w swoim rodzaju niezapomniany klimat, wspomnienia beztroskiego studenckiego życia. Zawsze będę tutaj chętnie wracać.

 • Dublin

  Dublin

  W Dublinie byłam przejazdem. Zdjęcia pochodzą z jednodniowego włóczenia się po uliczkach. Ciekawe miejsce, pozytywnie zakręceni ludzie, fajne klimaty.

 • Lato w Ustce

  Ustka

  Reportaż pt. "Lato w Ustce" pochodzi z jednodniowej wizyty w tym miejscu.

Facebook