Ślubne

 • 100[2].jpg

  plener

  Sesje fotograficzne w plenerze należą do moich ulubionych. Możliwe jest zorganizowanie pleneru w okolicy lub dalsza eskapada. Z przyjemnością poznam Wasze oczekiwania oraz sugestie. Mile widziane są Wasze ulubione rekwizyty, które urozmaicą zdjęcia. Tutaj możemy trochę poszaleć i pokombinować, czego nie można zrobić np. w Kościele ze względu na powagę ceremonii. Plener może odbyć się również tego samego dnia, jeśli takie jest Wasze życzenie. Wówczas cena pakietu zostanie obniżona. Drobna babska wskazówka: makijaż plenerowy w miarę możliwości matowy, bez brokatów i perłowych cieni. Fotografuję wcześnie rano lub po południu, kiedy to słońce najbardziej sprzyja fotografii.  Jeśli zdarzyłoby się, że macie już swojego fotografa a chcielibyście mieć różnorodne zdjęcia z pleneru, to również chętnie podejmę się współpracy, również jako drugi fotograf.

 • ślubne przyjęcie weselne

  przyjęcie weselne

  Przyjęcie weselne standardowo fotografuję do oczepin, mniej więcej do północy. Podczas przyjęcia weselnego, na Wasze życzenie wykonuję zdjęcia w grupach i podgrupach w sali weselnej i/lub na zewnątrz, jeśli są ku temu warunki. Jak sama definicja wskazuje, istotnym elementem fotografii jest oświetlenie (phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; fotografia - rysowanie za pomocą światła ). Jeśli posiadacie możliwość wynajęcia kolorowego fajnego oświetlenia lub takowym dysponuje zespół muzyczny lub lokal, to na pewno będzie to dużym atutem. Wasze zdjęcia z zabawy będą kolorowe, różnorodne i światłem malowane. Pamiętajcie jednak, że tradycyjna dyskotekowa kula maluje ludzi w cętki i kropki. Idealnie jest jak strumień światła jest szeroki i stały. Jeśli oświetlenie będzie standardowe lub preferujecie tradycyjne zdjęcia, to oczywiście wszystko wyjdzie równie ładnie, tylko mniej kolorowo.

 • fotografia ślubna

  ceremonia ślubna

  Zdjęcia z ceremonii ślubnej należą niewątpliwie do najważniejszych. Ukończyłam wymagany kurs nadający uprawnienia do fotografowania uroczystości liturgicznych tj. do wykonywania zdjęć podczas mszy i uroczystości Kościelnych. Ponieważ czasami zadajecie pytania jak należy ustawiać się w Kościele, żeby wyszło dobrze, odpowiadam: zachowujcie się naturalnie, starajcie się w miarę możliwości ustawiać przodem lub bokiem do fotografa. To wszystko :-) Po wyjściu z Kościoła wykonuję zdjęcie grupowe, jeśli pozwala na to otoczenie (dużo schodów) i pogoda. Zdjęcia w grupach i podgrupach można wykonywać oczywiście również podczas przyjęcia weselnego - na zewnątrz budynku lub w środku.

 • 1.jpg

  przygotowania

  Podczas fotografowania przygotowań wykonuję zdjęcia w domu Panny Młodej. Jeśli Pan Młody mieszka w pobliżu oraz jest takie życzenie, to również wykonuję zdjęcia w domu Pana Młodego.

  Standardowo zaczynam fotografowanie, jak Panna Młoda ma już na twarzy make-up. Można wykonać wówczas również zdjęcia rodzinne.

Facebook